március 28, 2023

A hvg.hu és jellemező hozzászólások.

Újraindul a kommentelés a hvg.hu-n

Nagy Iván Zsolt, a hvg.hu felelős szerkesztője jelentette be, hogy a március elején felfüggesztett hozzászólási lehetőséget feloldják, nem csak a hvg.hu-n, de a hvg360-on is.

A ChatGPT magyarázkodása az adatszivárgásról.

Adatszivárgás történt a ChatGPT-n

Az OpenAI kiadott egy közleményt, amely szerint a ChatGPT mesterséges intelligencia alapú szolgáltatás múlt hétfői átmeneti leállása következtében a felhasználók egy kis százalékának kiszivároghattak a fizetési adatai. Ha előfizetett a ChatGPT Plus-ra, akkor ez önt is érintheti.

Levente Kaldy, Hajnalka Bíró / Project Agora

Interjú: Hogyan segíthet a Project Agora a weboldalak és hirdetők számára a natív hirdetések területén? (x)

A Project Agora helyi kiadókkal és hirdetőkkel dolgozik együtt a natív hirdetések piacán. A Project Agora a Közép-, Kelet-Európa, Közel-Kelet, Afrika és a Latin-Amerika régiók egyik vezető médiatechnológiai vállalata, amely kizárólagos partneri kapcsolatot ápol a Taboolával, a világ egyik legjelentősebb tartalomajánló és natív hirdetési platformjával. Ahhoz, hogy bemutassuk, mit jelent ez az együttműködés a magyar weboldalak és hirdetők számára, a Project Agora country menedzserével, Káldy Leventével és Bíró Hajnalka médiaértékesítési menedzserrel beszélgettünk. Mindkettejükkel megvitattuk a Taboola és a Project Agora szerepét, valamint azt, hogy hogyan használhatják a natív hirdetést a helyi magyar kiadók és hirdetők.

Top24, a 24.hu toplista projektje

Top24 néven interaktív toplistaoldalt indított a 24.hu

A külön címlapoldalon és a portál egyéb felületein is megjelenő, interaktív listák sorrendjét a közönség alakítja. A folyamatosan változó listákból mindenki kedve szerint készítheti el saját rangsorait is.

Mielőtt távozna...

Kérje ingyenesen napi hírlevelünket és naponta elküldjük e-mail fiókjába a legfrissebb híreinket!

Adatvédelmi beállítások