fbpx
A mi kis falunk 5. évadának egyik jelenete

Elbúcsúzik A mi kis falunk egy időre

Idén is hosszabb szünetre mennek Pajkaszeg lakói, mert indul a sorozat helyén az X-Faktor.

Szeptember 4-én indult, és most szombaton tűzik képernyőre az 5. részét – hamarosan azonban egy ideig biztosan búcsút kell venniük a nézőknek A mi kis falunk 6. évadától, ugyanis, hasonlóan az elmúlt évek gyakorlatához, idén is két részletben vetíti a produkciót az RTL Klubírja a SorozatWiki.

A sorozat aktuális, 6. évadának az október 2-i, 6. része lesz az utolsó, mely még a vetítési szünet előtt látható lesz. Arról, hogy mikor várható a folytatás, egyelőre nincs információ, de az oldal arra számít, hogy valószínűleg csak jövőre tűzik képernyőre.

Egy héttel később, október 9-én indul az X-Faktor jubileumi 10. évada, melyet Friderikusz Sándor műsorának, az Életünk történetének új etapja követ majd késő este.

További híreket talál a Media1-en!

Borító: A mi kis falunk 5. évadának egyik jelenete. Fotó: RTL Magyarország
Szóljon hozzá!

A Media1 legfrissebb hírei

Kövessen minket!

Iratkozzon fel a Media1 napi hírlevelére!

Értesüljön azonnal a legfontosabb médiás hírekről!

Lájkolja Facebook oldalunkat!


Kérje ingyenesen napi hírlevelünket!

Adatvédelmi beállítások