fbpx
A mi kis falunk 5. évadának egyik jelenete

Kiderült, mikor folytatódik A mi kis falunk – itt a 6. évad előzetese

Dupla epizóddal érkezik az évadpremier.

Szeptember 4-én, dupla epizóddal tűzi képernyőre A mi kis falunk című népszerű sorozat hatodik évadát az RTL Klub. A sorozat folytatását este 20 órától tekinthetik meg a nézők, de az RTL Most+ platformon már szeptember 4-én reggeltől elérhető lesz az első két rész – ígéri az RTL Magyarország keddi, lapunkhoz eljuttatott közleményében.

Rövid ízelítő az évadból:

„Pajkaszeg lakóinak fordulatokban és izgalmakban gazdag vidám élete ismét önfeledt pillanatokat szerezhet majd a nézőknek. Rögtön az első epizódban Teca visszautasíthatatlan ajánlatot kap egy férfitől, amihez a Papnak is lesz egy-két szava, Stoki pedig emberrablás miatt kezd nyomozásba. A folytatásban Nelli végre bemutatja Zsoltot az apjának, Erika hazaérkezik a kórházból az ikrekkel, Gyuri pedig bónuszként megkapja a nyakába Erika szüleit is. A közmunkások konkurenciát kapnak, A Doktor edzőterembe viszi a Polgármestert, Saci pedig visszatér a faluba. A kérdés már csak az, sikerült-e Lacival közelebb kerülniük egymáshoz.”

Ajánló is készült a hatodik évad kezdetéhez:

További híreket talál a Media1-en!

Kiemelt fotó: RTL Sajtószoba
Szóljon hozzá!

A Media1 legfrissebb hírei

Kövessen minket!

Iratkozzon fel a Media1 napi hírlevelére!

Értesüljön azonnal a legfontosabb médiás hírekről!

Lájkolja Facebook oldalunkat!


Kérje ingyenesen napi hírlevelünket!

Adatvédelmi beállítások