Hírvilág néven, a hirvilag.hu internetes címen saját hírgyűjtő oldalt indított a Közép-Európai Sajtó és Média Alapítvány (KESMA), illetve a Mediaworks Hungary – értesült a Media1. A Hírvilág indulásáról a KESMA egyik lapjából értesültünk, ahol hirdetéssel népszerűsítik az új online terméket.
A napokban elindított hírgyűjtő portál érdekessége, hogy az évek óta működő, tartalmakat balról és jobbról is ajánlgató rivális oldalaktól, például a Holló Gábor érdekeltségében lévő Hírkereső.hu-tól és a Central Médiacsoport érdekeltségében lévő Hírstart.hu-tól eltérően kizárólag fideszes tartalmakat ajánl, vagyis az olvasókat a fideszes médiaholding alá tartozó médiumokban tartja.

A Mediaworks / KESMA fontosabb orgánumai és az összes megyei napilap saját dobozt kapott a nyitóoldalon, valamint a Hírvilágot népszerű újsághirdetésben is feltűnnek.
A hirvilag.hu oldalon megjelenő médiumok (a hirdetésben szereplő) sorrendben:
- Mandiner
- Figyelő
- Pestisrácok
- 888.hu
- Ripost
- Csupasport
- Four four two
- Vitorlás magazin
- Vidék íze
- Diéta és fitnesz
- Nemzetisport
- Travelo
- Life
- Origo
- Astronet
- She
- Lokál
- Magyar Nemzet
- Likebalaton
- Agráriumonline
- Szabad Föld
- Köpönyeg
- HírTv
- Bama
- Teol
- Baon
- Autó Motor
- Sonline
- Zaol
- Veol
- Vaol
- Kisalföld
- Mindmegette
- Kemma
- Nool
- Feol
- Heol
- Bors
- Boon

Épp tegnap számoltunk be arról, hogy lezárult a fideszes médiaholding, a KESMA cégeinek összeolvadása. Búcsúznunk kell olyan cégnevektől mint a Magyar Idők Kft., a Lapcom, az Inform Media, a K4A Lapkiadó és több más ismert név.