fbpx
Televíziós Újságírók Díja 2020

Élőben láthatja ma este a Televíziós Újságírók Díja Gáláját

Ehhez még tévé-előfizetésre sincs szüksége, csak egy internetkapcsolatra.

Ma, szerda este rendezik meg Budapesten a Budapest Music Centerben a Televíziós Újságírók Díja Gáláját, ahol kiderül, hogy mely műsorokat, műsorvezetőket, sorozatokat és szereplőket találta a legjobbnak 2021-ben a tévés szakújságírókból álló grémium, mely idén a 24.hu, a Media1, a Hír7, az Index, a Kreatív, a Marketing&Media, a Médiapiac, az Origo, a SorozatWiki, a Színes RTV, a Telenovella-Epizód magazin és a TVR-hét egy-egy újságírójából áll.

Minden egyes médiumnak egy szavazata volt, a végeredmény ez alapján áll össze.

Most először fordul elő az, hogy az RTL Magyarország és a TV2 Csoport összefogásában élő közvetítés lesz látható az eseményekről: előbbi az rtl.hu oldalon, utóbbi a tv2play.hu oldalon keresztül biztosítja majd a streaming-szolgáltatást. A gála élő közvetítése 20:00-tól indul.

A tévés díjakra a következő műsorok, illetve személyek esélyesek:

Nagyszabású showműsor

Dancing with the Stars (TV2)
Sztárban sztár leszek! (TV2)
X-Faktor (RTL Klub)

Vetélkedő

A Géniusz (ATV)
Észbontók (VIASAT3)
Szerencsekerék (TV2

Reality

Cápák között (RTL Klub)
Farm VIP (TV2)
Nyerő Páros (RTL Klub)

Gasztroreality

A Konyhafőnök (RTL Klub)
A Konyhafőnök VIP (RTL Klub)
Séfek séfe (TV2

Sportreality

Exatlon Hungary (TV2)
Ninja Warrior Hungary (TV2)
Survivor (RTL Klub)

Talkshow

Az első influenszerek (Spektrum)
DTK: Elviszlek magammal (Spektrum Home)
Propaganda (TV2)

Zsűritag

Gáspár Laci (RTL Klub)
Majoros Péter Majka (TV2)
Puskás Peti (RTL Klub)

Női műsorvezető

Lékai-Kiss Ramóna (TV2)
Ördög Nóra (TV2)
D. Tóth Kriszta (Spektrum Home)

Férfi műsorvezető

Gundel Takács Gábor (ATV)
Istenes Bence (RTL Klub)
Till Attila (TV2)

Heti sorozat

A mi kis falunk (RTL Klub)
A Tanár (RTL Klub)
Apatigris (RTL Klub)

Napi sorozat

Barátok közt (RTL Klub)
Keresztanyu (RTL Klub)
Mintaapák (TV2)

Színésznő

Lovas Rozi (A mi kis falunk)
Molnár Piroska (Keresztanyu)
Trokán Nóra (A Tanár)

Színész

Anger Zsolt (A Tanár)
Csuja Imre (A mi kis falunk)
Kamarás Iván (Mintaapák)

Hamarosan kiderül, kik nyerik az egyes kategóriákat: természetesen a Media1 is azonnal beszámol majd a győztesekről. (Update: ez meg is történt, hírünk a győztesekről IDE kattintva érhető el.)

Ha szeretne értesítést kapni, iratkozzon fel a Media1 nemrég elindult Telegram-csatornájára, így azonnal értesülhet a győztesekről. Elérheti RSS-hírcsatornánkat is!

Borító: A Televíziós Újságírók Díja 2020, Fotó: Szalay Dániel/Media1 (archív)
Szóljon hozzá!

Értesüljön azonnal a legfontosabb médiás hírekről!

Lájkolja Facebook oldalunkat!


Kérje ingyenesen napi hírlevelünket!

Adatvédelmi beállítások