fbpx
A mi kis falunk – másképp (különkiadás)

A mi kis falunk különleges epizóddal jelentkezik

Az induló új évadtól független, vicces epizóddal készülnek az RTL-es sorozat alkotói.

Mint arról korábban a Media1 már beszámolt, szeptember 4-én, dupla epizóddal visszatér az RTL Klub népszerű sorozata, melynek immáron a hatodik évada kerül képernyőre. Az évadpremiert követő héten, szeptember 11-én is dupla résszel jelentkezik a széria, azonban ebből a második, 21:05-től kezdődő nem az évad folytatása lesz, hanem egy különkiadás A mi kis falunk – másképp címmel.

Az RTL Klub műsorújságjában megtalálható információk szerint ez egy „werk anyagokkal színesített pergő bakiparádé” lesz, melyben az egyes évadok legviccesebb rontásait, humoros, vagy éppen izgalmas, különleges pillanatait idézik vissza az adott szereplőkkel készült rövid interjúk kíséretében.

Bakiparádékat korábban is közzétett a sorozat aloldalán az RTL Klub, de a tévécsatornán még nem volt példa hasonló speciális adásra, amiből alább látható egy kis előzetes.

További híreket talál a Media1-en!

Kiemelt fotó: RTL Sajtószoba
Szóljon hozzá!

A Media1 legfrissebb hírei

Kövessen minket!

Iratkozzon fel a Media1 napi hírlevelére!

Értesüljön azonnal a legfontosabb médiás hírekről!

Lájkolja Facebook oldalunkat!


Kérje ingyenesen napi hírlevelünket!

Adatvédelmi beállítások