Új főszerkesztő az Otthonok&Megoldások magazin élén Kasza János 2022.03.17. 13:20 Új főszerkesztővel, Keszler Renátával folytatja a munkát az Otthonok&Megoldások magazin szerkesztősége
Távozik posztjáról Óhidi Zsuzsanna, a Marquard Media Magyarország ügyvezetője media1.hu 2022.02.01. 13:20 Megújult menedzsment- és vállalatvezetési struktúrával folytatja a Marquard Media Magyarország (MMM), miután Óhidi Zsuzsanna több mint két évtized után távozik a médiavállalat éléről.
Elköltözött a Marquard Media Magyarország media1.hu 2022.03.03. 11:28 A svájci médiacég magyar leányvállalata egy loft irodába helyezte át székhelyét.
Már nem Jürg Marquard a Marquard Media elnöke Vass Ádám 2020.07.06. 19:30 Luka Müller váltotta az alapító Jürg Marquardot, aki azonban ezt követően is az igazgatótanács aktív tagja marad.
Az állam a Yettelben szerzett új részvényeket, a 4iG Csoport Vodafone részvényekre cserélte Yettel-Cetin részedését