A Kísértés

Bejelentették A Kísértés részleteit – új szerepben mutatkozik be Kasza Tibor

Bejelentette a TV2 a Temptation Island, azaz A Kísértés, a párok próbája című műsor részleteit
dr. Tordai Istvná, a Police Lifestyle főszereplője

A Police Lifestyle arca lett Tordai István – videó

Dr. Tordai István nem mindennapi kalandjáról számolt be, ami a titkosügynöki szerepvállalástól egy természetfeletti átváltozásig vezetett. A műsorvezető korábban is dolgozott luxusmárkákkal, mint a Maserati, a Brabus vagy az Aston Martin, most pedig a Police Lifestyle kérte fel nagykövetnek, így olyan illusztris társaság tagja lett, melybe Neymar, Lewis Hamilton és Bruce Willis is tartozik. A reklámfilmben természetesen nagyon ritka luxusautók is feltűnnek! (x)

Tovább a részletekért »

Szeptember 1-jén debütál a TV2 képernyőjén A Kísértés, a párok próbája – közölte a televíziós csatorna ma, csütörtökön. A Kasza Tibor műsorvezetésével Thaiföldön forgatott reality-ben négy pár vállalkozik arra, hogy próbára tegye kapcsolatát. Az egzotikus környezetben húsz kísértő, tíz lány és tíz fiú tesz meg mindent azért, hogy a szerelmesek ne együtt térjenek haza.

Hűtlenkedés vagy hűség?

A Kísértésben a párok azt tesztelik, hogy mit bír el a szerelmük. A Thaiföldre érkező szerelmeseket húsz mindenre elszánt kísértő próbálja elcsábítani, akik bármit megtesznek a siker érdekében. A párok nem sokkal az érkezésük után megismerkednek a női és férfi kísértőkkel, majd szétválasztják őket a sziget két külön szegletébe, egy-egy mesés villába költöznek az ellenkező nemű csábítókkal. Mindkét ház élete tele lesz vad bulikkal, látványos feladatokkal és romantikus randevúkkal. Innentől kezdve a párosok tagjainak nincs közvetlen kapcsolata egymással és csak akkor hagyhatják el a villákat, ha randevúra indulnak az általuk választott kísértőkkel.

A Kísértés egyik legizgalmasabb pontja a tábortűz ceremónia. Ilyenkor a műsorvezető külön-külön fogadja a párok női és férfi tagjait, hogy egy-egy rövid videón mutassa meg a fiataloknak, hogyan tölti idejét párjuk. Ezek a videók egyesek számára megkönnyebbülés, mások számára pedig gyanakvás, harag és azonnali bosszú forrása lesz. Nincs „díj” vagy „nyertes”. Amit a párok elvisznek a Kísértés szigetéről az az, hogy biztosan fogják tudni a kapcsolatuk értékét, valódiságát és azt, hogy a szerelmük erősebb-e vagy a kísértés.

A Kísértésben résztvevő párok

  • Brigi és Dusán, akik jegyespárként vágnak neki a kalandnak, méghozzá egy fontos bizonyítási vággyal. Dusán korábbi félrelépése ellenére szeretné megmutatni a szerelmének, hogy bízhat benne, és az ő kötelékük valójában felbonthatatlan.
  • A Power of Love című párkereső reality-ből ismert Dorina és Noel, akik bíznak a kapcsolatuk alapjaiban. A legfontosabb összetartó erők számukra az őszinteség, és a humor.
  • Linda és Gergő, akik egy se veled, se nélküled viszonyban vannak. Szeretnének végre válaszokat kapni a jövőjüket érintő kérdésekre.
  • Inge és Lóri, a másik jegyespár, akik a műsort egy leány és legénybúcsúnak fogják fel. Bár tudják, hogy a kísértők mindent bevetnek majd, ők sziklaszilárdnak gondolják a kapcsolatukat.

A Kísértés, a párok próbája a szeptember 1-je kezdés után hétfőtől csütörtökig minden este lesz látható a TV2-n.

A TV2 ma bejelentette azt is, hogy a Magyar Honvédséggel és a Honvédelmi Minisztériummal közösen új katonai reality-t indít, ahová már meg is indult a toborozás.

Reality-t indít a Honvédelmi Minisztérium a TV2-n – jön A Kiképzés

Kezdetét vette az RTL-es UEFA Bajnokok Ligája közvetítés-sorozat

Bochkor Gábor tévéműsorának jövője már eldőlt

Mi történt? Nem indul el az ATV ÖT című vitaműsora a meghirdetett időpontban

RTL: Nincs összefüggés a 4iG stratégiai partnerség és az RTL.hu átalakítása között, Polyák Gábor állításai valótlanok

ATV: „Tiszteletben tartjuk Puzsér döntését, köszönjük az eddigi együttműködést!”

Rekord nézettséget ért el az olimpiai streaming és a tévés közvetítés

Még több hír érhető el a Media1-en. Megtalálhat minket Facebookon is. Feliratkozhat napi hírlevelünkre is.

Ne maradjon le a híreinkről, iratkozzon fel a Media1 napi hírlevelére!

Mielőtt távozna...

Kérje ingyenesen napi hírlevelünket és naponta elküldjük e-mail fiókjába a legfrissebb híreinket!

Adatvédelmi beállítások