Kissé elnézték az e heti HVG-nél a Magyar Kétfarkú Kutya Párt listavezetőjével, Le Mariettával készült interjúnál a képválasztást a tartalomjegyzékben: a félig vietnámi származású politikus helyett ugyanis mással készült fotó került be a lapba. A cikkben már stimmel a kép. A hibára maga Le Marietta hívta fel a figyelmet:
„Oké, hogy elég szarul néztem ki aznap reggel, de azért az, hogy a HVG-nél nem tűnik fel, hogy összekeverik a Magyar Kétfarkú Kutya Párt félig vietnámi EP-listavezetőjét egy teljesen másik ázsiai nővel, az elég kemény. Egyébként köszönöm az interjút”
– posztolta Facebookra a jelölt.
Update: A képen az ELTE Bölcsészettudományi Karának tanárnője, a műfordítóként is dolgozók Jin Kyoung Ae található. A lap tájékoztatása szerint a tartalomjegyzékbe került kép azért maradt ott, mert az eredeti tervek szerint vele készült interjú került volna a Portré rovatba, de végül Le Marietta szereplése miatt egy héttel arrébb került.
Hogy pontosan ki szerepel a fényképen, azt sajnos a Google képkeresője sem tudta megmondani egyelőre. A kiemelt képen az igazi Le Marietta látható kutyájával.
A kétfarkúak megfejteni vélik az MTVA ellenzéki meghívási matekját
Még több hír érhető el a Media1-en. Megtalálhat minket Facebookon is. Feliratkozhat napi hírlevelünkre is.