fbpx
A mi kis falunk 5. évad

Megérkezett A mi kis falunk 5. évadának első előzetese

Az új évadból kiderül, kopogtat-e a gólya Pajkaszegen és folytatódik Viki, Zsolt és Nelli szerelmi háromszöge.

Ahogyan korábban a Media1 megírta: szeptember 19-én, 20 órakor kezdődik A mi kis falunk 5. évadának premier epizódja.

Vasárnap pedig az első előzetest is nyilvánosságra hozta az RTL Klub:

Az RTL tájékoztatása szerint az 5. évad epizódjai audio-narrációval is rendelkeznek.

A sorozat folytatásából kiderül, kopogtat-e a gólya Pajkaszegen, hiszen a negyedik évad Erika terhességi tesztjének kérdésével ért véget. Az ötödik évad első epizódjában pedig rögtön fény derül a titokra, mit látott a teszten Gyuri párja. Folytatódik Viki, Zsolt és Nelli szerelmi háromszöge. Laci és Ildikó azon ügyködik, hogy elválhassanak, de olyan akadályokba ütköznek, amelyekre nem számítanak. A polgármester idegeit a falu anyagi helyzete és egy nem várt támogatás borzolja. A közmunkások lehet, hogy végre valóra váltják az álmaikat. Emellett a pajkaszegiek életét pedig egy titokzatos hölgy felbukkanása is izgalmassá teszi a következő évadban.

Szóljon hozzá!

A Media1 legfrissebb hírei

Kövessen minket!

Iratkozzon fel a Media1 napi hírlevelére!

Értesüljön azonnal a legfontosabb médiás hírekről!

Lájkolja Facebook oldalunkat!


Kérje ingyenesen napi hírlevelünket!

Adatvédelmi beállítások