november 12, 2019

Miniszterelnökség államtitkára

A sajtószabadság köszöni szépen jól van, legalábbis Orbán Balázs szerint

A Miniszterelnökség államtitkára szerint a magyar közmédia állapota sokkal jobb mint például az egyébként a sajtószabadság szempontjából éllovasok közé tartozó Németországban. Erről az MTVA által perrel fenyegetett volt újságíró és az MTVA-hoz érkező pártutasítások kapcsán feltett parlamenti kérdés kapcsán beszélt.

Digitális reklám

Szintet lépett Közép- és Kelet-Európában a digitális reklámpiac, de erős maradt a tévé is

A régióban robbanásszerű növekedést mutatnak a digitális kiadások, miközben a kültéri hirdetések a harmadik helyre léptek elő a televíziós és az online felületek mögött, a nyomtatott média pedig jelentősen visszaesett. A tévé még mindig erős, még ha egyes országokban, például Magyarországon az online már meg is előzi. A nemrég megjelent CANnual Reportból csemegéztünk.

UPC Direct Now

Új ingyenes szolgáltatás a műholdas UPC-nél

A UPC Direct Now nevű új alkalmazás segítségével a UPC Direct műholdas tévészolgáltatás előfizetői díjmentesen érhetnek el akár 50 tévécsatornát. A műholdas rendszer tulajdonosváltása emellett más újdonságokat is tartogat.

Mielőtt távozna...

Kérje ingyenesen napi hírlevelünket és naponta elküldjük e-mail fiókjába a legfrissebb híreinket!

Adatvédelmi beállítások