Megszűnik nyomtatott és online formában is a Soproni Téma, a fideszes vezetésű soproni önkormányzat lapja – számolt be róla a Cyberpress.hu.
A Soproni Téma 2012 óta jelent meg rendszeresen, és a kiadó adatai szerint 27.170 példányban juttatták el Sopron és környéke háztartásaiba. A lap az évek során a városvezetés egyik legfontosabb kommunikációs felületének számított, ami a Fidesznél ezen a szinten is főleg kormányzati propagandát jelentett.
A megszűnésről a szerkesztőség a közösségi médiában is tájékoztatta olvasóit.
Horváth Ferenc főszerkesztő közlése szerint tulajdonosi döntés született az önkormányzati média átszervezéséről, amelyet anyagi okokkal indokoltak. A bejelentés szerint a 15 éve működő újság nemcsak nyomtatott és online formában szűnik meg, hanem a Facebook-oldalát is megszüntetik.
Folytatódik a Mediaworks újragyúrása: főszerkesztőváltás az Észak-Magyarország és a Boon élén
Rendkívüli: Megindultak a tömeges elbocsátások a Magyar Nemzetnél is
Még több hír érhető el a Media1-en. Megtalálhat minket Facebookon is. Feliratkozhat napi hírlevelünkre is.Rendkívüli: Itt a hivatalos, de várhatóan még bővülő lista a Mediaworks megszűnő lapjairól