Hatalmas galériával mutatjuk meg, milyen volt a Televíziós Újságírók Díja Gála

Hetedik alkalommal értékelték a szakújságírók a tavalyi év legkiemelkedőbb televíziós teljesítményeit és személyiségeit.
Share on facebook
Share on twitter
Share on tumblr
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on skype
Share on email
Tizenkét kategóriában hirdettek győztest a Televíziós Újságírók Díja gálán szeptember 10-én este a Budapest Music Centerben. A legjobb női műsorvezető Ördög Nóra lett, Till Attila kapta a legjobb férfi műsorvezetőnek járó elismerést, ByeAlexet a zsűritag kategóriában díjazták, Balsai Móni és Nagy Ervin a legjobb színésznő, illetve színész díját vehette át, Anger Zsoltot pedig a legjobb mellékszereplőnek választották.

Hetedik alkalommal értékelték a szakújságírók a tavalyi év legkiemelkedőbb televíziós teljesítményeit és személyiségeit. Az RTL Klub hét, a TV2 három, a Duna egy, a Sony Max egy elismeréssel tért haza az idei Televíziós Újságírók Díja gáláról, amelyre a vezető hazai televíziós csatornák szakemberei és sztárjai, valamint a sajtó képviselői kaptak meghívást.

A Budapest Music Centerben rendezett, a korábbi évekhez képest a járványügyi helyzet miatt csökkentett résztvevőszámmal, többek között a maszkviselést kötelezővé tevő, kiemelt egészségügyi óvintézkedések mellett zajló esemény házigazdája Gundel Takács Gábor volt.

A Televíziós Újságírók Díja gálaestjéntizenkét kategóriában hirdettek nyertest. A 24.hu, a Hír7, az Index, a Kreatív, a Marketing&Media, a Media1, a Médiapiac, az Origo, a SorozatWiki, a Színes RTV, a Telenovella-Epizód magazin és a TVR-hét szakújságíróiból álló grémium díjazta a legjobb nagyszabású showműsort, a legjobb vetélkedőt, a legjobb realityt, a legjobb gasztro realityt, a legjobb a talkshow-t, a legjobb zsűritagot, a legjobb női műsorvezetőt, a legjobb férfi műsorvezetőt, a legjobb sorozatot, a legjobb színésznőt, a legjobb színészt, valamint a legjobb mellékszereplőt. A díjakat az elismerést alapító szakmédiumok munkatársai adták át.

2020-ban a Televíziós Újságírók Díját a következő televíziós produkciók, illetve személyiségek kapták:

Legjobb nagyszabású showműsor
X-Faktor (RTL Klub)

Legjobb vetélkedő
Exatlon Hungary (TV2)

Legjobb reality
Cápák között (RTL Klub)

Legjobb gasztro reality
Gasztroangyal (Duna)

Legjobb talkshow
Lakástalkshow (Sony Max)

Legjobb zsűritag
ByeAlex (RTL Klub – X-Faktor)

Legjobb női műsorvezető
Ördög Nóra (TV2)

Legjobb férfi műsorvezető
Till Attila (TV2)

Legjobb sorozat
A mi kis falunk (RTL Klub)

Legjobb színésznő
Balsai Móni (RTL Klub – Alvilág)

Legjobb színész
Nagy Ervin (RTL Klub – A Tanár)

Legjobb mellékszereplő
Anger Zsolt (RTL Klub – A Tanár)

Szóljon hozzá!