Egri Viktor, az ATV Csatt.2 című műsorának műsorvezetője

Az ATV bejelentette az eltávolított Egri Viktor utódjait és a Csatt visszatérését

Kiderült, kik vezetik majd a visszatérő Csatt és a Csatt.2 című ATV-s műsorokat a furcsa körülmények között elbocsátott Egri Viktor helyett.

Új műsorvezetőkkel tér vissza az ATV tavaly december óta szünetelő műsora, a Csatt és a Csatt.2 – jelentette be a televíziós vállalat pénteken az internetes oldalán.

Mint megírtuk: az előző műsorvezetőt, Egri Viktort (borítóképünkön) idén januárban arra hivatkozva távolították el a Németh Sándorhoz, a Hit Gyülekezete vezető lelkészéhez tartozó csatornától, hogy a műsor nézettségével nem volt elégedett a csatorna – a televízió pénteki közleményében viszont már úgy fogalmaz, hogy „két népszerű műsor tér vissza” a képernyőjére. (Egri néhány hete arról beszélt egy Lampé Ágnesnek adott interjúban, hogy szerinte az ATV-t pénzzel rángathatják és megismételte, hogy álláspontja szerint az eltávolításakor említett indok csak ürügy volt, és a televízió valakinek bizonyítani akart.)

Az ATV mai közleménye szerint a hétfő esténként jelentkező Csatt új házigazdája Kóczián Péter újságíró lesz, akit a csatorna közönsége korábban rendszeresen láthatott szakértőként. Kóczián az utóbbi időben az ATV médiapartnerénél, a kormányközeli Index Vélemény rovatában publikált, pályája korábbi szakaszában pedig olyan médiumoknál dolgozott mint például a HírTV és az EchoTV, de dolgozott a Magyar Rádiónak, a Magyar Narancsnak, az ÉS-nek és a TV3-nak is.

Kóczián Péter, a Szeretem Magyarországot Klub oldalán
Kóczián Péter. (Fotó: Szeretem Magyarországot Klub)

A péntekenként jelentkező Csatt.2 vezetését Köböl Anita veszi át, akit a nézők a Start és a Híradó műsorvezetőjeként is ismerhetnek.

Köböl Anita, az ATV Start új műsorvezetője
Köböl Anita, az ATV Csatt.2 új műsorvezetője. (Fotó: ATV-sajtóosztály / Media1-archívum)

A televíziós társaság hozzátette: a megújult formátumban jelentkező produkciók továbbra is az aktuális közéleti kérdésekre fókuszálnak, határozott véleményekkel és élénk eszmecserékkel.

„Pénzzel rángathatják” – Egri Viktor szerint az ATV és az RTL sem független

Egri Viktor elbocsátásával az ATV „bizonyítani akart valakinek” a műsorvezető szerint

„Kontraszelekció zajlik” – Politikai elfogultságra utal az Index egyik távozó publicistája

Megsemmisült az ATV-s Csatt című vitaműsor keddi adásának 2. része

 

Még több hír érhető el a Media1-en. Megtalálhat minket Facebookon is. Feliratkozhat napi hírlevelünkre is.
Borító: Egri Viktor, a Csatt és a Csatt.2 volt műsorvezetője. Fotó: ATV-sajtóosztály / Media1-archívum

Ne maradjon le a híreinkről, iratkozzon fel a Media1 napi hírlevelére!

Mielőtt távozna...

Kérje ingyenesen napi hírlevelünket és naponta elküldjük e-mail fiókjába a legfrissebb híreinket!

Adatvédelmi beállítások