
RTL: A megszűnő Pokoli rokonokat új napi sorozat váltja az 1980-as évekről
Internetes oldalán erősítette meg szerdán az RTL a Media1 hétfői információját a Pokoli rokonok megszűnéséről. Egyúttal a tévétársaság bejelentett egy új napi sorozatot.

Internetes oldalán erősítette meg szerdán az RTL a Media1 hétfői információját a Pokoli rokonok megszűnéséről. Egyúttal a tévétársaság bejelentett egy új napi sorozatot.

Az RTL a Filmszemlére időzítve bejelentette a kilencvenes évek felnőttfilmes világáról szóló új, kizárólag nagykorú nézők számára ajánlott magyar sorozat, a Birodalom szereplőit és közzétette az előzetest.

Az olimpiai-, világ- és Európa-bajnok sportolóról, Kovács Kokó Istvánról szóló KOKO című dokumentumfilm-sorozat négy részben mutatja be Kovács Kokó István életútját, napjainkig.

A bokszlegenda fordulatos életét dokumentarista jelleggel fogja bemutatni a neves filmes csapat.

Négy epizód készül az olimpiai, Európa-bajnoki és világbajnoki címet is megszerző profi magyar bokszolóról. A dokumentumfilm-sorozatot A Király alkotógárdája készíti.

Második helyezést ért el Zágrábban a New Market Awards (NMA) nemzetközi, szakmai díjátadón a Zámbó Jimmy életéről szóló RTL-es széria, A Király.

A Király első epizódja tavaly ősszel már képernyőre került az RTL lineáris adásában is, a sorozat többi része azonban eddig csak a tévétársaság streamingszolgáltatóján, az RTL+-on volt megtekinthető, de most leadják tévében is az egészet.

Idén közel kétszáz alkotást neveztek az alkotók hét kategóriában – játékfilm, tévéfilm, kisjátékfilm, animációs film, egészestés dokumentumfilm, rövid dokumentumfilm, és tévésorozat – a magyar filmes mustrára.

A Kreatív által elkészített top25-ös lista több mint felét RTL-es tévés szakemberek uralják. Rögtön a lista élén is RTL-es szakember szerepel.

A tavalyi év legjobb férfi sorozatszínészének megválasztott Scherer Péter, az RTL-es Apatigris főszereplője elárult néhány dolgot a Media1 kamerája előtt a sorozat következő, 3. évadával kapcsolatban, Kovács Dániel Richárd rendező-producer pedig az egyszerre több kategóriában is díjat bezsebelő, ugyancsak RTL-es Mellékhatás következő évadáról árult el néhány információt. A Media1 rajtuk kívül Bereczki Zoltánnal, a TV2-s Sztárban Sztár egyik ítészével, a legjobb zsűritag kategória győztesével és Barta Ágnessel, a Mellékhatás szereplőjével is beszélgetett, aki a legjobb női mellékszereplő díjjal térhetett haza a gáláról.