Legfeljebb napi hat órát töltsünk a képernyő előtt – üzente három képernyő mellől Áder János Gulyás Balázs 2023.02.06. 14:45 Az internet, a közösségi média, a digitalizáció volt a témája Áder János volt államfő Kék bolygó című podcastja hétfőn megjelent adásának.
Egy korábbi tiszás jelölt és egykori közmédiás bejelentkezett a köztévé vezetésére – kongatják a vészharangot Csalami Csaba múltja és nyilatkozata miatt