Tisztújítást tartott a Magyarországi 5G Koalíció media1.hu 2019.06.18. 13:59 Már negyedik tisztújító plenáris ülését tartotta a Digitális Jólét Program (DJP) keretében kezdeményezett 5G Koalíció kedden Budapesten.
Egy korábbi tiszás jelölt és egykori közmédiás bejelentkezett a köztévé vezetésére – kongatják a vészharangot Csalami Csaba múltja és nyilatkozata miatt
Magyar Péter nagy bejelentést tett a közmédia átalakításáról: törvényjavaslatot nyújtanak be a jövő héten