Tisztújítást tartott a Magyarországi 5G Koalíció media1.hu 2019.06.18. 13:59 Már negyedik tisztújító plenáris ülését tartotta a Digitális Jólét Program (DJP) keretében kezdeményezett 5G Koalíció kedden Budapesten.
Rendkívüli közleményt adott ki a fideszes médiaholding a Magyar Nemzet és 12 megyei napilap hetilappá alakításáról