Új netrádió indul Budapesten Rádió9 néven Szalay Dániel 2019.07.26. 20:07 A rádiót civilek készítik, heti néhány órában élőben és a weboldaláról az adást követően is meghallgatható. A cél a kerületi nyilvánosság, a korrekt tájékoztatás megteremtése.
Egy korábbi tiszás jelölt és egykori közmédiás bejelentkezett a köztévé vezetésére – kongatják a vészharangot Csalami Csaba múltja és nyilatkozata miatt
Magyar Péter nagy bejelentést tett a közmédia átalakításáról: törvényjavaslatot nyújtanak be a jövő héten