Király Anita, a Portfolio.hu-t, a Pénzcentrumot, az Agrárszektor.hu-t és több más online szakmai médiumot kiadó, emellett különféle szakmai konferenciákat szervező és tőzsdei szolgáltatásokat is biztosító NET Média Zrt. operatív igazgatója (chief operating officer / COO) közös megegyezéssel távozott a médiavállalattól.
Ezt a Media1-nek Bán Zoltán, a NET Média Zrt. vezérigazgatója is megerősítette, hozzátéve, hogy Király Anita távozását megelőzően, még áprilisban egy belső szervezeti átalakítást indítottak el a médiavállalatnál, ezzel függ össze a változás. Az átszervezés keretében a COO pozíciót megszüntették, azóta Király Anita márkaigazgatóként felelt a Portfolio márkáinak megújításáért és fejlesztésért.
A Net Média Zrt. vezetése köszönetét fejezte ki Király Anitának az általa végzett munkáért és sok sikert kívántak neki a karrierje folytatásához. Felidézték, hogy több sikeres projekt is fűződött a nevéhez, amivel hozzájárult a vállalatnál a munkakörülmények javításához, új stúdiót is átadtak nemrégiben.
Király Anita (borítóképünkön) bő két évvel ezelőtt, 2023 februárjában csatlakozott a Portfolio Csoporthoz COO pozícióba – itt írtunk róla.
A szakember a Portfolio Csoport előtt a Café Communications média divíziójának ügyvezető igazgatója volt.
Jó évet zárt a NET Média Zrt.
Az Opten céginformációs rendszer adatbázisa szerint a NET Média Zrt. 4,39 milliárd forint nettó árbevétellel és 966 millió forint adózott eredménnyel zárta a 2024-es évet. Előbbi 20,57, utóbbi 22,47%-os növekedést jelent a megelőző évi adathoz képest. A médiavállalatnál átlagosan 89 főt foglalkoztattak.
Frissítés
Király Anita egy LinkedIn-bejegyzésben így ír távozásáról:
„Kicsit több mint 2 év után elköszönök a Portfoliótól. Hálás vagyok az itt töltött időért, az emberi kapcsolatokért. Most egy kicsit a természet felé veszem az irányt: séta a kutyával, üldögélés a vízparton, eltévedni az erdőben és majd megtalálni a folytatást, a kivezető utat…”– fogalmazott
****
Volt HírTV-s lesz az RTL új képernyőse – bejelentették Vaszkó András meteorológus utódját
Ismert sportújságírót neveztek ki az Economx gazdasági hírportál főszerkesztőjének
Még több hír érhető el a Media1-en. Megtalálhat minket Facebookon is. Feliratkozhat napi hírlevelünkre is.Távozik posztjáról Németh Tamás, az Economx főszerkesztője és ügyvezető igazgatója