Vágó István (b.) a DK TV stúdiójában.

A DK TV eddig sohasem látott felvételekkel, az RTL a Heti Hetes sztárjaival készült Legyen Ön is milliomos különkiadással tiszteleg Vágó István előtt

A DK TV és az RTL is különleges tartalmat húzott elő.

Miközben a TV2 Tények című műsorának hírportálja, a tenyek.hu nem számolt be a TV2 egykori népszerű műsorvezetőjének, későbbi DK-s politikusnak, Vágó Istvánnak a haláláról szombat délelőtt, két másik médium – és mint korábban a Media1 megírta, az ATV és a Spektrum is – rendkívüli adással emlékezett meg a műsorvezető-legenda elhunytáról.  Most pedig kiderült, hogy rendkívüli adással, barátok, kollégák, politikustársak megszólaltatásával, régi műsorbejátszásokkal és soha nem látott felvételekkel emlékezik meg Vágó Istvánról, ma este 18 órától a DK TV a YouTube-csatornáján.

Az emlékműsorban neves előadóművészek, Vágó István volt pályatársai és kollégái szólalnak meg, többek között:

  • Gálvölgyi János Kossuth- és Jászai Mari-díjas színművész,
  • Vitray Tamás Kossuth-díjas magyar újságíró,
  • Gerendás Péter Liszt Ferenc-díjas zeneszerző,
  • Heilig Gábor zeneszerző, szövegíró,
  • Endrei Judit magyar televíziós bemondó, szerkesztő-műsorvezető,
  • Rényi Ádám kommunikációs és médiaszakember, újságíró,
  • Gyurcsány Ferenc, a DK elnöke
  • és Gréczy Zsolt, Kálmán Olga, Gy. Németh Erzsébet, Vadai Ágnes, Ara-Kovács Attila, a DK politikusai.

Frissítés

Az esemény már visszanézhető.

Emlékmilliomos a Heti Hetes sztárjaival

Az RTL-en vasárnap műsorváltozás lesz, ugyanis egy Legyen Ön is milliomos! különkiadással emlékezik meg a csatorna az egykori műsorvezetőjéről. Az RTL sajtószobájából az is kiderül, hogy vasárnap este 7 órától a vetélkedő 22 évvel ezelőtti Heti Heteskülönkiadása lesz látható a korábban tervezett film helyett.

A 2001-ben készült adás nettó 132 perces lesz, de a reklámszünetek miatt a következő műsor, a Fák jú, Tanár úr! 2. csak 22 órakor kezdődik majd. A témával ugyancsak foglalkozó sorozatwiki.hu nevű oldal szerint a műsorban Bajor Imre, Gálvölgyi János, Hernádi Judit, Verebes István, Havas Henrik és Farkasházy Tivadar voltak a játékosok.

Vágó István múlt héten, péntekről szombatra virradó éjszaka, otthonában hunyt el egy váratlanul fellépő egészségügyi probléma következtében. 74 éves volt.

Elhunyt Vágó István, a magyar televíziózás egyik legismertebb személyisége, számos tévéműsor volt műsorvezetője

Életútinterjúval emlékezik Vágó Istvánra a Spektrum és az AMC Mikro

Elhallgatta a Tények hírportálja Vágó István halálát: a TV2 közönsége csak este értesülhetett a csatorna volt műsorvezetőjével történtekről, akkor is furcsán

Exkluzív 80 perc Vágó Istvánnal

További hírek érhetők el a Media1-en. Követhet minket Facebookon is.

Borítókép: Vágó István (b.) a DK TV stúdiójában. Forrás: DK TV, Facebook.

 

Ne maradjon le a híreinkről, iratkozzon fel a Media1 napi hírlevelére!

Mielőtt távozna...

Kérje ingyenesen napi hírlevelünket és naponta elküldjük e-mail fiókjába a legfrissebb híreinket!

Adatvédelmi beállítások