Akadémiát indít a Telex Szalay Dániel 2022.12.08. 13:45 A 2022 telén induló nagyszabású program három főbb irányban erősíti a fiatalok médiaműveltségét. Az oktatóközponthoz az Egyesült Államokból szereztek pénzt.
Magyar Péter nagy bejelentést tett a közmédia átalakításáról: törvényjavaslatot nyújtanak be a jövő héten
A 24.hu-t is kiadó Central Médiacsoportnál listaáron több mint 10 milliárd forintnyi állami reklámköltést regisztrált a Kantar