ONE néven folytatja a 4iG által felvásárolt Telenor Montenegro Kasza János 2022.03.03. 11:47 Márkanevet vált a mobilszolgáltató, mely új logóval és ONE márkanévvel folytatja működését a montenegrói mobilpiacon.
A 4iG megveszi a Telenor Montenegrót Szalay Dániel 2021.10.27. 14:06 Végső szakaszához ért a Telenor Montenegro tulajdonosváltása.
Házkutatás volt a Vadhajtások tulajdonosánál: adathordozókat foglaltak le a rendőrök Orbán Viktor radikális igeforrásánál
Magyar Péter: „A Mandiner című vicclap az államhoz kerül, mi leszünk a kiadói, nekünk kell meghatározni a tartalmát”