A 4iG megveszi a Telenor Montenegrót Szalay Dániel 2021.10.27. 14:06 Végső szakaszához ért a Telenor Montenegro tulajdonosváltása.
Egy korábbi tiszás jelölt és egykori közmédiás bejelentkezett a köztévé vezetésére – kongatják a vészharangot Csalami Csaba múltja és nyilatkozata miatt