pénzügyi beszámoló 2023

Huszár Viktor, a Megoldás Mozgalom elnöke

Kirúgta a Frisshirek.hu szerkesztőségét és távozik Huszár Viktor pártelnök a Gattyán György alapította Megoldás Mozgalom éléről

A Media1 információi szerint távozik Huszár Viktor a Gattyán György alapította Megoldás Mozgalom pártelnöki pozíciójából, emellett a Gattyán érdekeltségébe tartozó Frisshirek.hu hírportál szerkesztőségében az elmúlt napokban közölték az ott dolgozók többségével, hogy megválnak tőlük. Huszár Viktor éppen a jövő héten a Partizánon, egy NAV-nyomozóval Gattyán György adóügyeivel kapcsolatban megjelenő interjú előtt hagyja el a Gattyán György által alapított pártot és bocsátotta el a Gattyán érdekeltségű médiavállalat újságíróit, de Nemes Tamás, a Docler Holding kommunikációs igazgatója a Media1 érdeklődésére azt mondta vasárnap, nem a holnap nyilvánosságra kerülő interjú miatt történik az elbocsátás a lapnál, a párt ügyében pedig a párt elnöksége csak a napokban dönt.

Várkonyi Andrea és Mészáros Lőrinc a HOT! magazinban.

Milliárdos osztalék Várkonyi Andrea médiacégénél, a Whitedog Médiánál

Egy év alatt megduplázódott a 2020 őszén létrehozott Whitedog Media Kft. értékesítési árbevétele és az meghaladta a 8,9 milliárd forintot. A profit is szépen nőtt, olyannyira, hogy közel 1,1 milliárd forint osztalékot tudnak kifizetni a két tulajdonos, Várkonyi Andrea és Gergely Judit számára.

Rádió 88, Szeged

Fellélegezhetnek a Rádió 88 hallgatói

Magyarország egyik legrégebbi kereskedelmi rádiója, a Rádió 88 arról értesítette a Media1.hu-t, hogy a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság Médiatanácsa e heti ülésén úgy döntött, a médiaszolgáltatót működtető kft. legalább 10 évig tovább használhatja frekvenciáját.

Klubrádió

Csökkent a Klubrádió Zrt. profitja

A zebrás rádió értékesítési árbevétele egészen minimálisat változott, az egyéb bevétel viszont jelentősen nőtt. Az adózott eredmény csökkent.

on air, adásban

Nőtt a Rádió 1 árbevétele és nyeresége

1,24 milliárdról 1,25 milliárdra nőtt a Mészáros Lőrinc-közeli Radio Plus Kft., a Rádió 1 üzemeltetőjének árbevétele 2023-ban. A kormányközeli rádiók műsorait készítő Radio Factory árbevétele is nőtt.

Mielőtt távozna...

Kérje ingyenesen napi hírlevelünket és naponta elküldjük e-mail fiókjába a legfrissebb híreinket!

Adatvédelmi beállítások