Visszatér a Kádár-kor ikonikus tévéműsora – új néven, új formában érkezik a képernyőre media1.hu 2025.05.05. 17:18 Újra lesz Tévétorna az állami médiában, igaz, más néven, mint régen.
A 24.hu-t is kiadó Central Médiacsoportnál listaáron több mint 10 milliárd forintnyi állami reklámköltést regisztrált a Kantar
Milliárdokat vesz ki a Hírkeresőből Holló Gábor, aki saját bevallása szerint befolyásolja, mely hírek jutnak el az olvasókhoz
Bíróság elé került a 24.hu tulajdonosának 280 milliós büntetőügye – börtönt kér az ügyészség Varga Zoltánra