Új digitális vezető a GroupM-nél Szalay Dániel 2022.05.03. 15:14 Umut Yasar csatlakozott a GroupM médiaügynökségi csoporthoz mint digitális vezető. A távozó Barnóth Zoltánt váltja a poszton.
Egy korábbi tiszás jelölt és egykori közmédiás bejelentkezett a köztévé vezetésére – kongatják a vészharangot Csalami Csaba múltja és nyilatkozata miatt
Magyar Péter nagy bejelentést tett a közmédia átalakításáról: törvényjavaslatot nyújtanak be a jövő héten