A Media1.hu-nak eljuttatott csütörtöki közlemény szerint az Egyesült Királyságban, Európában, a Közel-Keleten és Afrikában is jelenlévő, teljes egészében a Hearst tulajdonában lévő nemzetközi műsorszolgáltató, az A+E Networks ezentúl Hearst Networks EMEA néven működik tovább.
A Hearst Networks EMEA továbbra is négy egyedi vállalatból fog állni: a Hearst Networks UK, a Sky-jal régóta együttműködő közös vállalat, amely az Egyesült Királyságban, az északi országokban, a Benelux államokban, Közép- és Kelet-Európában, a Közel-Keleten és Afrikában működik; a Hearst Networks Germany, a Hearst Networks Italia és a Cosmo Spain, amelyek mindegyike teljes egészében a Hearst tulajdonában van.
„Büszkén mutatjuk be új cégnevünket. Ami nem változik, az az, hogy továbbra is a legjobb minőségű, tényszerű szórakoztatást nyújtjuk, valamint fontos történeteket osztunk meg a nagyközönséggel az egész EMEA-régióban. Alig várjuk, hogy a Hearstnél elért sikereire építve pozitív jövőt alakítsunk ki valamennyi prémium szolgáltatásunk számára”
– mondta Dean Possenniskie, a Hearst Networks EMEA ügyvezető igazgatója.
A Hearst Networks EMEA a The HISTORY Channel és a Crime+Investigation vezető márkáit működteti, míg a BLAZE az Egyesült Királyságban, a COSMO pedig Spanyolországban szórakoztatja a nézőket.
Az A+E Networks EMEA, amely mostantól Hearst Networks EMEA néven folytatja, 29 lineáris csatornát és 20 SVOD-szolgáltatást üzemeltet, amelyek mindegyike a különböző országok és kultúrák igényeihez igazodik.
Elindult a PestBuda TV – ezt érdemes tudni az új tévécsatornáról
Schiffer András: Nem az ATV cserél le, én nem vállaltam többé a szereplést az ÖT-ben
Még több hír érhető el a Media1-en. Megtalálhat minket Facebookon is. Feliratkozhat napi hírlevelünkre is.Bejelentette az RTL a Házasodna a gazda új évadának részleteit