Elindult a Telekom Spots Szalay Dániel 2023.02.09. 13:56 Bár pár éve a Magyar Telekom az Origo eladásával egy időre kivonult a tartalomszolgáltatói oldalról, most a távközlési óriás elindított egy kisebb, kulturális jellegű online tartalomszolgáltatást.
Egy korábbi tiszás jelölt és egykori közmédiás bejelentkezett a köztévé vezetésére – kongatják a vészharangot Csalami Csaba múltja és nyilatkozata miatt
Magyar Péter nagy bejelentést tett a közmédia átalakításáról: törvényjavaslatot nyújtanak be a jövő héten