
Ismert arcok távoznak a MandiNER stábjából
A NER-nek vége, egymás után jelentik be távozásukat a MandiNER munkatársai, köztük olyan ismertebb emberek mint Hoppál Hunor és Móna Márk.

A NER-nek vége, egymás után jelentik be távozásukat a MandiNER munkatársai, köztük olyan ismertebb emberek mint Hoppál Hunor és Móna Márk.

A Media1 birtokába került dokumentum szerint a 24.hu-t is kiadó Central Médiacsoport munkatársai levélben fordulnak Varga Zoltánhoz, a médiavállalat vezérigazgatójához a cégnél nemrég bejelentett elbocsátások és az egyre romló munkakörülmények miatt. A dolgozók többek között korrekt végkielégítést, érdemi béremelést, előzetes egyeztetést és évi 5 százalékos profitrészesedést kérnek.

A Magyar Reklámszövetség és több társszakmai szervezet üdvözölte, hogy a TISZA-kormány 2026. július 1. után is 0%-on tartja a reklámadót. Az MRSZ szerint azonban a piac számára az jelentene valódi megnyugvást, ha a különadót végleg kivezetnék.

Magyar Péter miniszterelnök bemutatta Magyarország új kormányának három szóvivőjét, Szondi Vandát, Magyar Évát és Köböl Anitát, emellett a kormányzati kommunikáció változását.