
Milliárdos profitot mutatott ki Rákay Philip, a Megafon egyik arcának cége
1,3 milliárdos profitra tett szert Rákay Philip műsorvezető, a Megafon nevű propagandavideókat támogató szervezet egyik arcának fő cége, a Norton Consulting Zrt.
1,3 milliárdos profitra tett szert Rákay Philip műsorvezető, a Megafon nevű propagandavideókat támogató szervezet egyik arcának fő cége, a Norton Consulting Zrt.
A Ringier Hungary Kft. adja ki között Kiskegyedet, a Glamourt, a sportal.hu-t és a noizz.hu-t, míg az ugyancsak a svájci médiakonglomerátum, a Ringier AG tulajdonában álló Blikk Kft. a Blikk bulvár napilapot.
Stagnáló árbevétel mellett veszteségessé vált a 2022-es, kedvezőtlen gazdasági környezetben az ATV Zrt.
Közel a 2021-es évivel megegyező árbevételt ért el 2022-ben a Varga Zoltán nagyvállalkozó érdekeltségében lévő Central Médiacsoport Zrt., de a profitja eközben másfélszerése nőtt.
Hiába a kormánypárti hátszél és az állami reklámok, a két cég még így is jelentős veszteséget hozott össze 2022-ben.
A néhány napja tragikus körülmények között elhunyt magyar hegymászó, Suhajda Szilárd emlékére szombaton 20 órától a TV2 képernyőre tűzi a 2015-ben bemutatott, Everest című filmet – közölte a televíziós csatorna ma, szerdán, mely emiatt megváltoztatja meghirdetett műsorrendjét.
A könyv 8 éve elérhető volt ott.
Ifjabb Ferdinand Marcos elnök 2022-es hatalomra kerülése óta ez a harmadik újságírógyilkosság.
Birta Brigitta lett a tizenhat éve indult magazin új főszerkesztője. Az online portálnál is változás lesz.
A Fővárosi Törvényszék 2023. május 25-i elsőfokú, nem jogerős ítéletében megállapította, hogy az Index.hu megsértette a Datadat, valamint Bajnai Gordon és Ficsor Ádám jó hírnévhez fűződő személyiségi jogát összesen 6 cikkben 2022 tavaszán. Többmilliós sérelemdíjat kell kifizetnie a lapnak és törölnie kell az írásokat az ítélet szerint.